Zapowiedź meczu 4 kolejki.

Już w sobotę o 10:00 przed własną publicznością, trampkarze Wzgórza Raciążek zagrają swój czwarty mecz w rundzie jesiennej.
                 Rywalem naszej drużyny będzie Lech Dobre. Drużyna RKS Wzgórze Raciążek po 3 kolejkach uplasowała się na 2 miejscu , zaś Lech Dobre zamyka tabelę klasy trampkarzy. Mimo to sobotni mecz będzie niewątpliwie emocjonującym starciem, gdyż nasi zawodnicy chcą odegrać się za ostatnią minimalną przegraną ( pierwszą w tym sezonie ) na wyjeździe z obecnym liderem - Kujawiak Kruszyn. Mimo tego, że chłopacy pokazali ducha walki oraz rozegrali bardzo dobre spotkanie, nie udało im się przywieźć 3 punktów. Ta przegrana na pewno nie zniechęciła ich do dalszych działań, a wręcz dała nowe siły, by tym razem komplet punktów został w Raciążku.

Wszystkich chętnych kibiców, zapraszamy, by w tym dniu wspomogli nasz zespół dopingiem.

Sobota, 04.10.2014r., godzina 10:00, stadion Wzgórza Raciążek !